Alarmy Września – nowoczesne systemy alarmowe dla każdego obiektu

Na systemy alarmowe decyduje się wielu klientów, którzy chcą zabezpieczyć nowo wybudowany dom przed włamaniem lub kradzieżą. Alarmy są równie często wykorzystywane w rozmaitych miejscach pracy. Wraz z monitoringiem tworzą one skuteczną barierę dla włamywaczy. Firma ELKO świadczy usługi związane z montażem zarówno jednego, jak i drugiego systemu. Dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu jesteśmy w stanie poradzić sobie nawet z najbardziej skomplikowanym zleceniem. Obszar naszej działalności obejmuje całe województwo wielkopolskie, w tym takie miasta, jak m.in.:

  • Poznań,
  • Września,
  • Puszczykowo,
  • Luboń,
  • Oborniki.

Swoje usługi kierujemy zarówno w stronę klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Jesteśmy w stanie zamontować monitoring i alarmy w domu jednorodzinnym, a także zakładzie przemysłowym. Cena usługi zależna jest od wielkości obszaru, liczby potrzebnych kamer oraz typu rejestratora. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, wykonując wycenę na miejscu, u klienta. To ogromna wygoda, ponieważ nie musisz odrywać się od obowiązków, chcąc skorzystać z naszej oferty – wystarczy jeden telefon!

Nasze alarmy korzystają z nowoczesnych komponentów – cały czas współpracujemy ze światowymi producentami elektroniki i materiałów elektrycznych, aby zapewnić niezawodne działanie instalowanych systemów bezpieczeństwa. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu e-mailowego bądź telefonicznego. Odpowiemy na wszystkie pytania, a w razie potrzeby – przyjedziemy do Ciebie i dokonamy wyceny.