Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą usługi na rynku elektroinstalatorskim od  roku 2009. Oferujemy kompleksowy montaż, naprawy oraz serwis instalacji elektrycznych i teletechnicznych zarówno w posesjach prywatnych jak i obiektach przemysłowo-handlowych.

Celem naszej firmy jest oferowanie wysokiej jakości kompleksowych usług z zakresu szereokopojętego elektroinstalatorstwa. Staramy się zawsze oferować najnowsze rozwiązania dobierane indywidualnie do potrzeb klienta, a na wykonane usługi udzielamy nawet 5-letnią gwarancję. 

Dzięki współpracy z naszymi partnerami będącymi głównie solidnymi, międzynarodowymi firmami możemy zaoferować naszym klientom zawsze odpowiednio dobrane, sprawdzone urządzenia i podzespoły o parametrach pozwalających na ich bezawaryjne i bezpieczne użytkowanie przez wiele lat. Ponadto nieustannie aktualizujemy wiedzę, którą później możemy dzielić się doradzając naszym klientem, dlatego nasz zespół bierze udział w licznych szkoleniach i spotkaniach. 

Firma ELKO stawia na jakość usług, dlatego wszystkie  prace wykonujemy wyłącznie przy użyciu materiałów wysokiej jakości. Klienci cenią nas za dotrzymywanie terminów pamiętając przy tym, że fachowo wykonana praca procentuje na długo. Dokładamy wszelkich starań, aby montowane przez nas instalacje służyły Państwu przez lata. 

W naszej ofercie posiadamy systemy alarmowe, monitoring, instalacje fotowoltaiczne, sterowniki rolet oraz bram garażowych, a także układy elektroniczne do zintegrowanego sterowania urządzeniami elektrycznymi i elektronicznymi. Po szczegółową ofertę zapraszam do interesującego Państwa działu.