Fotowoltaika - panele słoneczne

Głównym obszarem działalności naszej firmy jest fotowoltaika i usługi z nią związane. Dlatego, jeśli chcesz mieć niższe rachunki za prąd, to zamów montaż paneli słonecznych trzeciej generacji w Poznaniu. Panele fotowoltaiczne konwertują energię z promieni słonecznych wytwarzając źródło energii elektrycznej w postacji prądu i napięcia stałego. Największą zaletą tych ogniw są relatywnie niskie koszty zakupu. Stąd inwestycja w fotowoltaikę jest bardzo opłacalna. Zwłaszcza że możliwe jest uzyskanie dofinansowania w ramach dostępnych programów rządowych i unijnych.
Dodatkowym plusem tego rozwiązania jest:

  • obniżenie kosztów energii do zera,
  • możliwość odliczenia kosztów zakupu ogniw i osprzętu od podatku dochodowego,
  • niezależność od podwyżek cen prądu,
  • redukcja emisji CO2.

Fotowoltaika — przebieg procesu instalacyjnego?

Kluczowy do właściwego zainstalowania modułów paneli fotowoltaicznych jest odpowiednio przygotowany projekt instalacji paneli słonecznych. Powierzając jego wykonanie naszym specjalistom, masz pewność, że będzie on dokładny i szczegółowy. Na etapie planowania dobieramy urządzenia odpowiednio do potrzeb danego gospodarstwa domowego. Następnie przechodzimy do wdrożenia systemów, które realizujemy u Klienta. Zapewniamy kompleksowy montaż fotowoltaiki w:

Skontaktuj się z nami i porozmawiaj o Twoim zapotrzebowaniu na fotowoltaikę. My postaramy się doradzić Ci wybór najlepszego wariantu paneli słonecznych do domu lub firmy.

Panele słoneczne — szybki montaż w Poznaniu i okolicach

Jesteśmy w branży związanej z fotowoltaiką od wielu lat i przez ten czas zdobyliśmy zaufanie wielu Klientów. W ramach usług świadczymy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń. Dbamy także o bezawaryjne działanie paneli słonecznych poprzez:

  • okresowe przeglądy instalacji,
  • naprawę,
  • niezbędne prace konserwacyjne.

Ponadto przygotowujemy dokumentację i procedujemy podpięcie instalacji do sieci operatora energetycznego. Instalacja fotowoltaiczna oraz serwis są wykonowane przez doświadczonych specjalistów.

Jakie panele słoneczne warto wybrać decydując się na fotowoltaikę?

Jako specjaliści polecamy jedne z najlepszych paneli słonecznych na rynku. Są one produkowane między innymi przez takie firmy jak Qcells, TrinaSolar, LG które są liderem fotowoltaiki. Korzystamy również z inwerterów austriackiej marki Fronius oraz SolarEdge.

Zapraszamy na darmową konsultację montażu instalacji fotowoltaicznej i symulację inwestycji w czystą energię!