Niezależnie od tego, czy chcesz wykonać przyłącz instalacji elektrycznej od A do Z, czy jedynie naprawić mniejszą awarię, konieczne powinieneś skorzystać z usług doświadczonego elektro-energetyka. Samodzielny montaż lub regeneracja komponentów sieciowych są nie tylko niebezpieczne, ale także łączą się z ryzykiem poniesienia wielu dodatkowych kosztów. Na szczęście jest ELKO, firma, która od 2009 r. świadczy na terenie województwa wielkopolskiego usługi z zakresu szeroko pojętego elektroinstalatorstwa.

Nie musisz jednak mieszkać w Poznaniu, by skorzystać z naszej oferty. Działamy na terenie takich miejscowości jak m.in. Września czy Swarzędz. Nasi fachowcy dojeżdżają do klienta i wyceniają usługę indywidualnie. Od początku działalności stawiamy na wysoką jakość i bezpieczeństwo. Współpracujemy z polskimi i zagranicznymi producentami oraz dystrybutorami komponentów elektronicznych, dzięki czemu masz pewność, że Twoje instalacje elektryczne w domu i firmie będą wykonane z wykorzystaniem najnowszej technologii. 

Jesteśmy specjalistami od instalacji elektrycznych

Dzięki zdobytym certyfikatom i wieloletniemu doświadczeniu posiadamy również wiedzę na temat przyłącza rozmaitych systemów sieciowych, takich jak m.in.:

  • monitoring CCTV, 
  • system alarmowy,
  • system bram wjazdowych,
  • instalacje fotowoltaiczne.

Nie czekaj i już dziś zapoznaj się z szeroką ofertą usług firmy ELKO. Myślisz o wymianie instalacji elektrycznej? Zastanawiasz się nad zamontowaniem paneli fotowoltaicznych? Chcesz poznać dokładny kosztorys takich usług? Skontaktuj się z nami, przyjedziemy do Ciebie, dokonamy indywidualnej wyceny i doradzimy.