Mieszkasz lub prowadzisz firmę w Śremie i szukasz ekipy fachowców, którzy wykonają przyłącz systemów bezpieczeństwa – alarmu i monitoringu? Jeśli tak, doskonale trafiłeś. W ELKO zajmujemy się montażem tego typu instalacji, wykorzystując zdobyte przez lata doświadczenie i wiedzę. Dojeżdżamy do klienta i wykonujemy kosztorys, uwzględniając m.in. liczbę kamer oraz wielkość obszaru objętego ich nadzorem. Może to być zarówno parking, prywatna posesja, jak i wnętrze budynku. 

Nasz monitoring CCTV bazuje na profesjonalnych rozwiązaniach i wysokiej jakości układach elektronicznych. Jego domeną jest efektywność, niezawodność oraz niski koszt utrzymania. Swoją ofertę kierujemy w stronę klientów biznesowych i indywidualnych, którzy chcą zadbać o bezpieczeństwo w miejscu pracy czy własnym domu. Na usługę udzielamy stosownej gwarancji. 

Monitoring działa przy wykorzystaniu łączności bezprzewodowej, podczerwieni oraz kamer o wysokiej rozdzielczości. Dzięki temu możesz mieć pod kontrolą to, co dzieje się na zewnątrz budynku niezależnie od pogody i pory dnia. Instalowane przez nas urządzenia spełniają wszelkie normy IP z zakresu wodoszczelności, co gwarantuje ich wieloletnią pracę bez awarii. 

Już dziś zapoznaj się z ofertą firmy ELKO i zadbaj o bezpieczeństwo swoich domowników czy pracowników. Zapraszamy do kontaktu z naszymi fachowcy, którzy doradzą w wyborze odpowiedniego systemu, a także dokonają wyceny na miejscu, a po spełnieniu formalności – zajmą się montażem urządzeń CCTV. Gwarantujemy konkurencyjne ceny!