Właśnie wybudowałeś dom w Mosinie i zastanawiasz się nad montażem instalacji elektrycznej? A może planujesz jedynie jej przebudowę? W jednym, jak i drugim przypadku powinieneś skorzystać z usług profesjonalnego elektro-energetyka, który pomoże zaplanować rozmieszczenie gniazd i puszek (o ile projekt budowlany tego nie uwzględniał) i będzie czuwał nad bezpieczeństwem podczas ich montażu. Pomoc energetyka przy instalacji będzie niezbędna także wtedy, jeśli zechcesz zamontować w swoim domu lub miejscu pracy system monitoringu, alarm lub fotowoltaikę. 

Szukasz doświadczonych fachowców z województwa wielkopolskiego, którzy dokonają przyłączy lub modernizacji instalacji elektrycznej? Świetnie trafiłeś! Firma ELKO od 2009 r. świadczy swoje usługi w Poznaniu i okolicznych miejscowościach, takich jak Mosina, Luboń, Swarzędz czy Września. Nie musisz ruszać się z domu, dojeżdżamy do klienta i wyceniamy usługę indywidualnie. 

Usługi elektryczne Mosina

Współpracujemy z dostawcami i producentami instalacji elektrycznych z całego świata, więc mamy dostęp do komponentów najwyższej jakości, które są zgodne ze współczesnymi normami z zakresu bezpieczeństwa i energooszczędności. Nie tylko montujemy, ale także dostarczamy różnego rodzaju systemy i instalacje elektryczne, m.in.:

  • alarmowe,
  • fotowoltaiczne,
  • monitoring,
  • sterowniki do rolet, markiz czy bram wjazdowych. 

Każdego dnia poszerzamy swoje kompetencje, aby móc poradzić sobie nawet z najbardziej skomplikowanym zleceniem. Na świadczone przez naszych fachowców usługi udzielamy nawet 5 lat gwarancji! Wybierając ELKO, masz pewność, że instalacje elektryczne w Twoim domu czy firmie będą niezawodne i bezpieczne. 

Instalacje elektryczne Mosina i okolice