Mieszkasz w Puszczykowie i szukasz firmy, która zamontuje w Twoim domu lub firmie monitoring? Doskonale trafiłeś! W ELKO od 2009 r. świadczymy usługi związane z montażem systemów bezpieczeństwa. Wybierając naszą ofertę, możesz liczyć na fachowo wykonane zlecenie. Stale współpracujemy ze światowej klasy producentami komponentów do urządzeń elektrycznych i elektronicznych. Dzięki temu możesz mieć pewność, że monitoring będzie działał stabilnie i niezawodnie, każdego dnia zwiększając komfort związany z poczuciem bezpieczeństwa wśród Twojej rodziny czy współpracowników. 

Z naszych usług mogą skorzystać także mieszkańcy innych miast województwa wielkopolskiego, nie tylko Puszczykowa. Obszar działalności obejmuje m.in.:

  • Wrześnię,
  • Swarzędz,
  • Mosinę,
  • Oborniki.

Dojeżdżamy pod wskazane miejsce o dogodnej dla klienta porze, wykonując wycenę usługi na miejscu. Urządzenia rejestrujące CCTV mogą być montowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Cena zlecenia zależeć będzie od wielkości posesji lub pomieszczenia, a także wybranego rodzaju kamer i typu rejestratora. Nasze monitoringi wykorzystują bezprzewodową transmisję i mają wysoką rozdzielczość, która pozwoli dostrzec na materiale wideo potrzebne szczegóły. 

Zapraszamy już dziś do skorzystania z naszych usług wszystkich tych, którzy chcą zadbać o swoje bezpieczeństwo w miejscu pracy lub zamieszkania. Wystarczy skorzystać z zakładki „kontakt”, zadzwonić do nas lub napisać. Po ustaleniu daty spotkania przyjedziemy na miejsce i przedstawimy Ci rzetelnie wykonany kosztorys.