Na terenie każdego obiektu istnieje możliwość wystąpienia pożaru, bądź pojawienia się dymu. Dlatego warto posiadać własną instalację przeciwpożarową, uwzględniającą najwyższej jakości urządzenia. Jeśli szukasz doświadczonej firmy, która zajmuje się montażem systemów ochrony przeciwpożarowej, skorzystaj z oferty Elko Instalacje – przedsiębiorstwa z Poznania, które działa na rynku elektroinstalatorskim nieprzerwanie od 2009 roku. Usługi świadczymy przede wszystkim na terenie województwa wielkopolskiego. Obszar naszej działalności obejmuje takie miasta, jak m.in.:

  • Oborniki,
  • Września,
  • Śrem,
  • Środa Wielkopolska,
  • Swarzędz,
  • i okolice.

Każdy system staramy się dobrać indywidualnie dla klienta, mając na uwadze warunki danego obiektu budowlanego. Do wykonywanych instalacji wykorzystujemy urządzenia marki Polon-Alfa i Bosh – producentów cieszących się dużym uznaniem wśród specjalistów od systemów zabezpieczeń. 

Skorzystaj z systemu ochrony przeciwpożarowej w Poznaniu i okolicach

Jako profesjonalna firma mamy na swoim pokładzie wyłącznie doświadczonych elektroinstalatorów, którzy na bieżąco podwyższają swoje kompetencje, biorąc udział w szkoleniach i zdobywając liczne certyfikaty. Co więcej, mamy dostęp do urządzeń i komponentów renomowanych marek. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczyć naszym Klientom najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu ochrony przeciwpożarowej. Świadczone przez nas usługi wyróżniają się konkurencyjnymi cenami i wysoką jakością. Zapraszamy do kontaktu osoby z Oborników, Wrześni, Swarzędza i okolicznych miejscowości. Chętnie podejmiemy się zlecenia i przyjedziemy we wskazane miejsce, aby wykonać profesjonalny audyt. Nasi pracownicy mogą dobrać odpowiednie moduły, tak aby montowany przez nas system spełniał indywidualne wymagania i zapewniał stuprocentowe bezpieczeństwo.