W firmie ELKO doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest bezpieczeństwo, dlatego chętnie podejmiemy się zleceń związanych z montażem alarmu i monitoringu w obiektach zlokalizowanych na terenie Poznania i okolicznych miejscowości, takich jak m.in. Oborniki, Swarzędz czy Mosina. Ofertę kierujemy zarówno w stronę właścicieli firm, jak i mieszkańców domów jednorodzinnych. Niezależnie od stopnia skomplikowania zlecenia, przyjeżdżamy na miejsce i wykonujemy indywidualną wycenę. Nie musisz więc odrywać się od obowiązków, chcąc znaleźć rzetelną i fachową firmę zajmującą się kompleksowym elektroinstalatorstwem. 

Monitoring i alarmy to systemy, które mogą stanowić skuteczny straszak dla potencjalnych włamywaczy. Pomagają zadbać o bezpieczeństwo domowników i współpracowników, a także osobiste lub służbowe mienię. W przypadku włamania czy innych zdarzeń na terenie obiektu, zapis z kamer sprawdzi się jako dowód w śledztwie. Cena montażu tego rodzaju instalacji zależy od kilku czynników, m.in.:

  • obszaru działania,
  • ilości i rodzaju kamer,
  • typu rejestratora.

Mamy dostęp do sprzętu elektronicznego i elektrycznego pochodzącego od renomowanych producentów. Decydując się na skorzystanie z naszych usług, masz pewność, że monitoring i alarm będą działać niezawodnie, a koszt ich codziennej eksploatacji będzie praktycznie niezauważalny. W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego! Chętnie doradzimy w wyborze najefektywniejszego rozwiązania, a także dokonamy wstępnej wyceny zlecenia.