Jesteśmy firmą z Poznania, która od 2009 r. świadczy usługi związane z instalacją systemów alarmowych i monitoringu. Obszar naszej działalności obejmuje województwo wielkopolskie, w tym takie miejscowości, jak:

  • Mosina,
  • Swarzędz,
  • Śrem,
  • Puszczykowo.

Przez te wszystkie lata zaufano nam mnóstwo klientów indywidualnych oraz biznesowych. Grono zadowolonych odbiorców powiększa się z każdym kolejnym wykonanym zleceniem. Stawiamy na jakość oraz rzetelność i bezpieczeństwo, dlatego montowany przez nas system CCTV odznacza się zawsze niezawodnym działaniem i spełnia niezbędne normy ISO oraz IP. Współpracujemy z dostawcami i producentami układów scalonych i urządzeń elektronicznych z całego świata, co sprawia, że każdy monitoring działa przy wykorzystaniu najnowszych rozwiązań (m.in. bezprzewodowej łączności i kamer o wysokiej rozdzielczości). 

Z systemu CCTV warto korzystać choćby dlatego, że stanowi on skuteczną barierę dla złodziei zainteresowanych cudzym mieniem. Ponadto jest bezawaryjny, funkcjonalny i tani w utrzymaniu (może działać przez całą dobę lub określony czas, np. pod nieobecność domowników). 

Co więcej, nie musisz odrywać się od pracy, aby skorzystać z naszych usług. Dojeżdżamy do klienta pod wskazany adres i na miejscu zajmuje się sporządzeniem kosztorysu. Cena usługi będzie zależna od wielkości obszaru objętego monitoringiem, ilości i typu kamer, a także rodzaju rejestratora. Zapraszamy do kontaktu e-mailowego lub telefonicznego. Powierz swoje bezpieczeństwo w ręce profesjonalistów już dziś!