Myślisz o zamontowaniu systemu alarmowego w swoim domu lub miejscu pracy i szukasz firmy, która się tego podejmie? W ELKO nasi specjaliści mają niezbędne kompetencje i doświadczenie, aby wykonać przyłącz tego rodzaju instalacji. Od 2009 świadczymy usługi z zakresu elektroinstalatorstwa, montujemy alarmy zarówno na terenie Poznania, jak i w okolicznych miejscowościach – m.in. Luboniu, Mosinie, Swarzędzu.

Systemy alarmowe są niezbędne, jeśli chcesz zadbać o bezpieczeństwo domowników, współpracowników czy zabezpieczyć osobiste mienie przed kradzieżą. Decydując się na skorzystanie z naszych usług, możesz liczyć na fachowo i rzetelnie wykonaną pracę. Cenę montażu ustalamy zawsze indywidualnie, dojeżdżając do Klienta we wskazane miejsce. To ogromna wygoda zarówno dla nas – bo możemy od razu zapoznać się ze skalą zlecenia, jak i dla Ciebie – bo nie musisz ruszać się z domu czy biura, chcąc znaleźć specjalistów zajmujących się montażem instalacji. Wycena usługi jest dostępna dla takich miast jak m.in.:

  • Poznań,
  • Mosina,
  • Luboń,
  • Oborniki,
  • Września,
  • Swarzędz.

Współpracujemy z międzynarodowymi producentami elektroniki, dzięki czemu możesz mieć pewność, że system alarmowy będzie działał niezawodnie i korzystał z najnowocześniejszej technologii. Alarmy doskonale sprawdzą się zarówno na terenie zabudowy jednorodzinnej, jak i większych obiektów przemysłowych. Nie czekaj i już dziś zapoznaj się z naszą ofertą. Wybierz dogodną dla Ciebie porę, umów się z nami na konsultację, a po wstępnej wycenie zadecyduj, czy chcesz powierzyć swoje bezpieczeństwo profesjonalistom!