Systemy alarmowe i monitoring

Systemy alarmowe stanowią skuteczną ochronę przed włamaniem i innymi zagrożeniami dla Twojego domu lub firmy. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom i technologiom, instalacja alarmowa pozwala na szybkie reagowanie na niepokojące sytuacje i skuteczne zabezpieczenie mienia. Nasza oferta obejmuje różnego rodzaju systemy alarmowe, od prostych, składających się z kilku czujników, po rozbudowane, zintegrowane z systemami kamer czy automatycznymi powiadomieniami. Dostosowujemy je do indywidualnych potrzeb i wymagań każdego klienta.

Jeśli interesuje Cię montaż systemu alarmowego czy monitoringu, to sprawdź naszą ofertę. Kierujemy ją zarówno do osób fizycznych, jak i do firm z Poznania i okolic. Zapewniamy wysokiej jakości urządzenia cyfrowe do obserwacji obiektów np. domu czy hali produkcyjnej w dobrej cenie. Zapoznaj się z wachlarzem usług związanych z założeniem i serwisem instalacji do wideonadzoru.

Jakie korzyści daje monitoring?

Dobrze zaprojektowany i wdrożony monitoring jest bezcennym narzędziem zapewniającym:

  • bezpieczeństwo obiektów,
  • poprawę wydajnośćci i efektywności pracy,
  • wsparcie dla pracowników ochrony.

Mając na uwadze oczekiwania Klientów, dbamy, by zamawiane systemy monitoringu były:

  • funkcjonalne,
  • bezawaryjne,
  • tanie w utrzymaniu.

Do tej pory zainstalowaliśmy monitoring wizyjny m.in. w Poznaniu na terenie wielu budynków mieszkalnych i przemysłowych. Zapis obrazu umożliwia lepszą ochronę mienia lokatorów i w razie np. zniszczeń może być dowodem w śledztwie.

Jaki jest koszt założenia monitoringu w budynku i jego otoczeniu?

Cena zakupu monitoringu uzależniona jest od wielu czynników, a przede wszystkim od:

  • obszaru działania,
  • liczby i rodzaju kamer,
  • typu rejestratora.

Po uwzględnieniu tych zmiennych oraz kosztu związanego z pracą ekipy określamy finalną kwotę do zapłaty. Wycena zlecenia na monitoring jest dostępna dla takich miast jak:

Jeśli chcesz przekonać się o korzyściach płynących ze współpracy z ELKO to skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie.

Systemy alarmowe dla mieszkańców i Przedsiębiorców z Poznania i okolic

Jednym z lepszych sposobów dbania o bezpieczeństwo budynków i osób są alarmy. Doskonale sprawdzają się na terenie zabudowy jednorodzinnej oraz w obiektach przemysłowych. Oferujemy nowoczesne i tanie alarmy w Poznaniu oraz w miastach z nim sąsiadujących.