Myślisz o zamontowaniu w swojej firmie wysokopasmowego Internetu? A może chcesz zmodernizować domową sieć Wi-Fi? Skorzystaj z usług firmy Elko Instalacje, która od 2009 r. realizuje zlecenia związane z montażem systemów elektronicznych. Posiadamy szerokie spektrum wiedzy na temat sieci komputerowych (LAN, WIFI). Realizujemy zlecenia dla firmy, biura, szkoły i domu. Wykonujemy budowę sieci komputerowej od podstaw, modernizację starych sieci, konfigurację serwerów oraz urządzeń sieciowych. By sprostać wymaganiom naszych klientów, staramy się jak najlepiej dobierać i zestawiać ze sobą komponenty, tak aby uzyskać ich jak największe zadowolenie. 

Usługi kierujemy w stronę osób fizycznych i przedsiębiorców z województwa wielkopolskiego. Obszar naszej działalności obejmuje zarówno Poznań, jak i okoliczne miejscowości:

  • Oborniki,
  • Września,
  • Śrem,
  • Środa Wielkopolska,
  • Swarzędz,
  • Kórnik.

Dojeżdżamy na miejsce i przedstawiamy wstępny kosztorys, a po jego zaakceptowaniu przystępujemy do instalacji wybranego systemu. Każdego dnia poszerzamy swoje kompetencje, aby zaoferować najnowsze rozwiązania z zakresu sieci komputerowych. 

sieci komputerowe poznań

Instalacja sieci komputerowych – Poznań i okolice 

Kadrę firmy Elko Instalacje tworzą doświadczeni elektroinstalatorzy, którzy podchodzą do każdego zlecenia w sposób indywidualny, gwarantując fachową obsługę. Współpracujemy z zaufanymi dostawcami modułów i urządzeń, dzięki czemu każda sieć komputerowa może być zamontowana w taki sposób, aby zaoferować możliwie najlepsze parametry. O wysokiej jakości naszych usług niech świadczy fakt, że przez lata zaufało nam mnóstwo klientów indywidualnych i biznesowych, zarówno z Poznania, jak i Oborników, Wrześni, Puszczykowa czy Swarzędza. 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy Elko Instalacje. Oprócz sieci komputerowych montujemy także systemy zabezpieczeń i panele fotowoltaiczne. Skorzystaj z usług profesjonalistów już dziś!