Energetyka – Śrem

Montaż instalacji elektrycznej jest jednym z nieodłącznych elementów budowy domu. Często zdarza się, że po latach, niespodziewanie, jakiś jej komponent ulega awarii. W jednym, jak i drugim przypadku potrzebujesz pomocy energetyka, czyli osoby, która ma doświadczenie w zakresie różnych sposobów pozyskiwania i wykorzystywania energii, a także wiedzę na temat układów elektrycznych. W żadnym wypadku eliminacja usterek nie powinna być przeprowadzana samodzielnie. Możesz wówczas narazić siebie i domowników na niebezpieczeństwo i koszty. 

Wykonanie instalacji elektrycznych w Śremu

Jeśli szukasz specjalisty, który wykona przyłącze lub naprawę instalacji elektrycznej na terenie Śremu, postaw na firmę ELKO. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, niezależnie od tego, czy jesteś klientem indywidualnym, czy biznesowym. Usługę wyceniamy na miejscu, więc nie musisz ruszać się z domu i przyjeżdżać do naszej siedziby, my dojedziemy do Ciebie! Instalacje elektryczne to nie jedyne, czym się zajmujemy. Nasi specjaliści mają kompetencję z zakresu wdrażania takich systemów jak m.in.: 

  • panele słoneczne (fotowoltaika),
  • alarmy i monitoring (CCTV),
  • mechanizmy bram wjazdowych, rolet i markiz. 

Niezawodność montowanych przez nas instalacji oraz jej bezpieczeństwo to nasze priorytety. Stale nawiązujemy współpracę z okolicznymi deweloperami i fabrykami, aby dostarczać komponenty najwyższej jakości, zgodne z obowiązującymi normami oraz trendami budowlanymi. Chcesz w swoim domu zastosować panele słoneczne albo system alarmowy? Prowadzisz firmę i szukasz kogoś, kto wyeliminuje awarię sieci lub zamontuje monitoring? Skontaktuj się z nami, pomożemy!