Nieważne, czy mowa o domu jednorodzinnym, mieszkaniu na nowym osiedlu czy też w starej kamienicy, przyłącze instalacji elektrycznej w budynkach (zarówno mieszkalnych, jak i przemysłowych) powinna być wykonana przez doświadczonego elektro-energetyka. Korzystanie w tym zakresie z usług fachowców jest ważne nie tylko z punktu widzenia bezpieczeństwa domowników, ale także ochrony gwarancyjnej. W przypadku samodzielnej próby usunięcia awarii narażasz się na uszkodzenie przewodów, a tym samym na dodatkowe koszty.

Energetyka w Obornikach – instalacje elektryczne

Jeśli szukasz profesjonalnego energetyka z Obornik lub okolic, dobrze trafiłeś! Firma ELKO świadczy usługi na terenie całego województwa wielkopolskiego, więc nie musisz ruszać się z domu, przyjedziemy do Ciebie i wycenimy usługę indywidualnie! Nasz zespół zajmuje się nie tylko naprawą i wymianą instalacji elektrycznych, ale także przyłączem takich systemów, jak m.in.:

  • fotowoltaika,
  • alarmy,
  • monitoring CCTV,
  • mechanizmy do bram, rolet i markiz.

Od początku działalności stawiamy na zadowolenie klienta, zarówno indywidualnego, jak i biznesowego. Wybierając firmę ELKO, masz pewność, że instalacja elektryczna w Twoim mieszkaniu czy miejscu pracy wykonana zostanie z należytą dokładnością, na czas i zgodnie z podpisaną umową. Współpracujemy z deweloperami i międzynarodowymi producentami, dzięki czemu mamy dostęp do komponentów najwyższej jakości, które zgodne są ze wszelkimi normami budowlanymi. Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo, dlatego możesz nam zaufać. Masz jakiekolwiek pytania? Zapraszamy do kontaktu.