Domowa instalacja elektryczna to element, który powinien być uwzględniony jeszcze na etapie projektowania budynku. Jej montaż musi być wykonany przez profesjonalistów, przy przestrzeganiu współczesnych standardów z zakresu bezpieczeństwa i budownictwa. W kompetencjach elektro-energetyka leży m.in. odpowiednie rozmieszczenie gniazd czy puszek, a także przyłączy dodatkowych systemów, takich jak fotowoltaika, monitoring CCTV, alarm czy mechanizm do markiz.

Jeśli szukasz doświadczonej firmy, która wdroży nowoczesne systemy lub dokona modernizacji instalacji elektrycznej, wybierz ELKO. Nasi pracownicy mają niezbędne uprawnienia do prowadzenia prac w zakresie przyłączy czy modernizacji rozmaitych systemów i urządzeń sieciowych. Od 2009 r. świadczymy usługi na terenie województwa wielkopolskiego, zarówno w Poznaniu, jak i mniejszych miejscowościach, takich jak: 

  • Luboń
  • Śrem,
  • Środa Wielkopolska,
  • Oborniki,
  • Mosina.

Każdego dnia zwiększamy swoje kompetencje i poszerzamy wiedzę, co przekłada się na zadowolenie klientów. Ponadto, współpracujemy z międzynarodowymi partnerami, dzięki czemu wykonane przez nas instalacje elektryczne uwzględniają wyłącznie nowoczesne i wysokiej jakości komponenty. Wybierając firmę ELKO, możesz cieszyć się niezawodnością i bezpiecznym działaniem systemów sieciowych w swoim domu lub miejscu pracy przez wiele lat. Na wszystkie usługi udzielamy gwarancji (nawet 5-letniej). Masz pytania? Chcesz, abyśmy dokonali indywidualnej wyceny usług? Napisz i umów się na wizytę, przyjedziemy!