instalacje elektryczne i energetyka

Nasza firma świadczy usługi montażu instalacji elektrycznych w okolicy Poznania. Oferta ta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i do firm. W jej ramach zapewniamy fachowe wsparcie energetyka, atrakcyjne ceny oraz szybki czas realizacji zleceń. W trakcie ich realizacji, dbamy o to, by zakładane systemy i instalacje elektryczne były w pełni bezpieczne dla mieszkańców.

Energetyka — rejon Poznań

Jeśli szukasz specjalisty elektro – energetyka, to trafiłeś we właściwe miejsce. Od wielu lat zajmujemy się przyłączami energetycznymi zwłaszcza systemów w których dodatkowym źródłem prądu jest fotowoltaika. W związku z tym montujemy panele słoneczne i dodatkowo podłączamy całą instalację do sieci operatora.

Instalacje elektryczne w Poznaniu i okolicy — cennik

Wszystkie wykonywane przez nas instalacje elektryczne w Poznaniu i sąsiednich miejscowościach podlegają indywidualnej wycenie. Dlatego wyceniając usługi dotyczące:

  • okablowania mieszkań, domów i obiektów przemysłowych,
  • paneli słonecznych,
  • instalacji odgromowych,
  • systemów alarmowych,
  • tv przemysłowej CCTV,
  • urządzeń sterujących bramami, roletami czy markizami,

sprawdzamy realne uwarunkowania i określamy zakres niezbędnych robót. Na tej podstawie określamy cenę i termin realizacji montażu instalacji elektrycznej.

Gdzie montujemy instalacje elektryczne?

Firma ELKO podejmuje się zleceń związanych z instalacjami elektrycznymi na terenie:

Współpracujemy z różnymi podmiotami w tym z deweloperami, wspólnotami i fabrykami.

Dlaczego warto wybrać instalacje elektryczne ELKO?

Od początku naszej działalności dbamy o zadowolenie naszych Klientów. Dlatego decydując się na serwis elektryczny z ELKO, masz pewność, że będzie on wykonany z należytą dokładnością. Stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo założonej instalacji elektrycznej. Gwarantujemy wysoką jakość użytych materiałów w tym okablowania oraz urządzeń np. rozdzielnic. Jeśli jesteś zainteresowany usługami energetycznymi to zapraszamy do kontaktu.