Wybudowałeś właśnie dom na terenie Poznania i szukasz firmy, która zajmie się wykonaniem pełnej instalacji elektrycznej od podstaw? A może zależy Ci na modernizacji już istniejące sieci w budynku? W jednym i drugim przypadku doskonałym wyborem będzie skorzystanie z naszych usług. Zbieramy doświadczenie w branży od 2009 roku i mamy niezbędną wiedzę na temat elektryki, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć Klientom najnowsze rozwiązania technologiczne z zakresu energetyki, dostosowane do warunków zabudowy. Nasze kompetencje potwierdzają liczne certyfikaty, a także pozytywne opinie kontrahentów. W codziennej pracy zajmujemy się wdrażaniem takich systemów, jak m.in.:

  • panele słoneczne (fotowoltaika),
  • alarmy i monitoring (CCTV),
  • mechanizmy bram wjazdowych, rolet i markiz. 

Instalacje elektryczne – zaufaj profesjonalistom

Zakres działalności firmy ELKO obejmuje zarówno montaż, jak i serwis instalacji elektrycznych. Jesteśmy w stanie podjąć się realizacji zleceń w budynkach jednorodzinnych, instytucjach publicznych czy dużych przedsiębiorstwach. Współpracujemy z renomowanymi producentami sprzętu, dzięki czemu mamy dostęp do najwyższej jakości narzędzi, urządzeń i różnych komponentów. Sprawnie działające instalacje elektryczne, które wykonujemy w Poznaniu i okolicach, to podstawa z punktu widzenia bezpieczeństwa ich użytkowania, dlatego montaż najlepiej zostawić w rękach specjalistów.

Już dziś skorzystaj z naszych usług. Chętnie dojedziemy do Ciebie i dokonamy indywidualnej wyceny na miejscu. Oferujemy także kompleksowe wsparcie, w ramach którego doradzimy w doborze najlepszych rozwiązań.