Profesjonalna fotowoltaika w Puszczykowie to nowoczesne i wydajne instalacje PV trzeciej generacji, które pozwalają na znaczne obniżenie kosztów zasilania budynków mieszkalnych oraz użytkowych. Inwestorzy doceniają ich wysoką wydajność i relatywnie niskie koszty zakupu oraz montażu. Warto wspomnieć, że na inwestycję w panele słoneczne można uzyskać bardzo korzystne dofinansowanie zarówno z programów polskiego rządu, jak i funduszy Unii Europejskiej. Oferowane rozwiązania korzystnie wpływają na redukcję emisji dwutlenku węgla do atmosfery.

Projektowanie i wykonawstwo fotowoltaiki

Zajmujemy się projektowaniem i wykonawstwem fotowoltaiki. Dobrze zaprojektowana instalacja pozwala na uzyskanie niezależności od Zakładu Energetycznego, dzięki czemu podwyżki cen prądu nie mają aż tak znaczącego wpływu na koszty energii elektrycznej w domu. Jednocześnie pozwala uniezależnić się od ewentualnych awarii. Zyskuje się ponadto możliwość odliczenia wydatków poniesionych na zakup ogniw PV od naliczonego podatku dochodowego. Nasi fachowcy pomogą w doborze odpowiednich modułów oraz osprzętu tak, by system był dopasowany do Twoich potrzeb.

Skorzystaj z innowacyjnej fotowoltaiki na terenie Puszczykowa!

Dostarczamy innowacyjne instalacje pozwalające na pozyskiwanie ekologicznej energii ze słońca. Zapewniamy również kompleksowy serwis systemów fotowoltaicznych oraz okresowe przeglądy techniczne, pomagamy w przygotowaniu niezbędnej dokumentacji, wymaganej do włączenia elektrowni PV do sieci energetycznej. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i wyboru niezawodnej i efektywnej fotowoltaiki na terenie Puszczykowa!