Innowacyjna fotowoltaika dla mieszkańców i firm z Kórnika to nowoczesne systemy pozwalające na zasilanie obiektów mieszkalnych i komercyjnych z użyciem energii pochodzącej ze słońca. Wysoka moc robocza komponentów zapewnia niezależność energetyczną budynków o dużym poborze prądu elektrycznego. Stosujemy falowniki i osprzęt o wysokiej sprawności, stanowiący gwarancję długiej i bezawaryjnej pracy instalacji PV. Jednocześnie świadczymy profesjonalne usługi montażu i serwisu elementów naziemnych, jak i zamontowanych na dachu.

Dlaczego warto korzystać z nowoczesnej i ekonomicznej fotowoltaiki w Kórniku?

Ekologiczna i nowoczesna fotowoltaika to ekonomiczne źródło energii elektrycznej, które pozwala na obniżenie kosztów prądu oraz uzyskanie niezależności energetycznej obiektów. Przyczynia się do obniżenia emisji gazów cieplarnianych – głównie dwutlenku węgla – do atmosfery. Znajduje zastosowanie w przedsiębiorstwach, gospodarstwach rolnych, spółdzielniach mieszkaniowych i domach jednorodzinnych, a także zakładach przemysłowych i produkcyjnych. Nie wymaga specjalnych uwarunkowań terenowych do montażu.

Wybierz wydajną i niezawodną fotowoltaikę dla mieszkańców Kórnika!

Oferujemy projektowanie oraz montaż wydajnych i niezawodnych systemów PV. Panele fotowoltaiczne, których używamy, pozwalają na zapewnienie niezależności od dostaw prądu z Zakładu Energetycznego. Jednocześnie stanowią rozwiązanie dopuszczające dogrzewanie pomieszczeń w okresie jesienno-zimowym. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i wyboru profesjonalnej fotowoltaiki dla mieszkańców Kórnika! Gwarantujemy wsparcie w sporządzeniu niezbędnej dokumentacji.