Szukasz firmy, która zajmuje się montażem paneli słonecznych na terenie Poznania i okolicznych miejscowości, takich jak m.in. Mosina, Luboń, Swarzędz czy Września? W takim razie idealnie trafiłeś. W ELKO wykonamy profesjonalny audyt energetyczny i na jego podstawie dobierzemy właściwą moc fotowoltaiki. Dołożymy wszelkich starań, aby przeprowadzona przez nas termomodernizacja przyniosła jak największe korzyści w możliwie najkrótszym czasie. Oferta skierowana jest m.in. do mieszkańców budynków jednorodzinnych, właścicieli firm i zarządców obiektów użyteczności publicznej, którzy pragną skorzystać z nowatorskiego, ekologicznego rozwiązania z zakresu odnawialnych źródeł energii (OZE).

Panele słoneczne – Poznań i okolice

Nowoczesna technologia, jaką jest fotowoltaika, pozwoli Ci w dużej mierze uniezależnić się od obecnego dostawcy prądu. Co więcej, nasze wdrożenia objęte są programami rządowymi, w ramach których możesz skorzystać z bezzwrotnego dofinansowania oraz ulgi termomodernizacyjnej. Dzięki temu inwestycja szybciej się zwróci. Panele słoneczne wykorzystują do działania energię słoneczną, która jest odnawialna i przede wszystkim czysta. Oznacza to, że fotowoltaika zapewni Ci dostęp do stałego źródła zasilania, niezależnie od wielkości i zapotrzebowania energetycznego budynku. System paneli słonecznych zawsze dopasowujemy do konkretnych potrzeb Klientów.

Już dziś zaufaj profesjonalistom i skorzystaj z usług ELKO – firmy z Poznania, która działa w branży instalacji elektrycznych nieprzerwanie już od 2009 roku.